27.10. 2018

Setkání výrobců medovin

Společné setkání výrobců medovin, kteří mají chuť vzájemně sdílet své zkušenosti a také společně prosazovat v budoucnu své zájmy např. v oblasti legislativy

Česko
Medovinárna, Na Zderaze 14, Praha 2
sobota 27.října 2018 15:00
sobota 27.října 2018 20:00
Neomezeno (místa rezervována)
zdarma

Pozvánka

Aktuálně je přihlášeno 10 výrobců.

Za posledních 5 let jsem se setkal s většinou komerčních výrobců v ČR. Říkal jsem si, že by bylo dobré vás všechny propojit, pokud o to budete mít zájem. 

Cílem by mohlo být sdílení zkušeností s výrobou, edukace začínajících výrobců, zkušeností s přechodem na komerční výrobu, cenotvorbou, s prodejem, s marketingem apod.

Cítím, že v současné situaci, když bohužel většina prodávaných medovin na trhu je doslazována, dolihována atd. se menší výrobci hůře prosazují na trhu. V tom vidím největší problém, ne v tom, že by si výrobci kvalitní medoviny konkurovali vzájemně - to může reálně nastat, až se trh pročistí od "nemedovin". Bohužel při prosazování zájmů (např. ke změně legislativy správným směrem) je velkou nevýhodou, že poctiví výrobci nejsou nijak sjednoceni a jejich hlas není slyšet, tudíž i jakákoliv výraznější změna k lepšímu se nedá očekávat.

Rád bych tímto setkáním, navázím přátelských kontaktů dal prvotní impuls ke vzájemné spolupráci na zkvalitňování výroby a zlepšování povědomí veřejnosti o medovině, ale další kroky očekávám již aktivně od vás, od výrobců.

Přijďte, pobavme se o tom, co se dá zlepšit, jak si můžeme pomoct. Určitý rámec, kam bychom se mohli dostat, jsme už s některými z vás probírali, ale vše se dozvíte osobně na setkání.

Pro koho je akce určena: primárně pro komerční výrobce nebo domácí výrobce uvažující o komerční výrobě - ochotní sdílet zkušenosti, spolupracovat
Účast je zdarma, ale můžete přinést vaši medovinu na košt pro představení ostatním a pro navození příjemné nálady.
Parkování: je možné přes víkend zdarma cca 300 metrů odsud na fialových zónách. Ulice Václavská, Dittrichova, Trojanova.

PŘIHLÁŠENÍ NA SETKÁNÍ - NUTNÉ PŘEDEM !


Děkuji a těším se na příjemné odpoledne s Vámi!

Jiří Pouček

Zveřejněno: 11.září 2018 15:20

Doporučujeme

Akce již proběhla

Jak poznat poctivou medovinu? Na co si dát pozor?

Požadavek se odesílá na server. Vyčkejte...