Vyzvednutí členské kartičky

Vážení přátelé Muzea medoviny, své členské kartičky si můžete vyzvednout kterýkoliv den na prodejně Muzea medoviny. Pokud si kartičku nevyzvednete osobně do konce 15.listopadu, zašleme vám ji na poštovní adresu, kterou jste uvedli v registračním formuláři.

Informace o členství v Klubu přátel Muzea medoviny najdete na našem webu. Najdete mezi nimi slevy až 10% na naákup a možnost zdarma účasti na některých ochutnávkách.

První degustační večer pro členy klubu

Již tento čtvrtek 20.10. od 18hodin budete mít poprvé možnost ochutnat medoviny od domácích výrobců, včelařů a také nové vzorky medovin, které ještě nemáme v běžné nabídce. Je to jedinečná příležitost ochutnat a ohodnotit společně nejrůznější druhy medovin. Jaké jsou domácí medoviny? Jsou lepší než od komerčních výrobců? Nejsou tak dobré, aby se dostaly na trh? Co myslíte? Pojďte to zažít. Chceme znát také váš názor, milovníků medoviny.

Vstup na degustaci je zdarma pouze pro členy klubu. Pro ostatní za 150 Kč.

Pokud se chystáte přijít, poprosíme vás o rezervaci místa v tomto formuláři anebo napište SMS na 775 633 077. Napište také v případě, pokud byste se opozdili.

Kdy se jindy potkáme?

Muzeum medoviny je nyní otevřené od úterý do pátku od 14 do 20h. V sobotu 22.10. jsme na stánku v Dejvicicích před Národní technickou knihovnou na akci Street Food Science v rámci Food Film Festu. Od 29. října budeme již pravidelně každou sobotu na Náplavce a díky tomu je možné, že omezíme sobotní odpolední prodej na prodejně. Informace najdete vždy s předstihem v sekci Akce na našem webu nebo facebooku.

Podpořte nás na Facebooku!

Budeme rádi, když dáte svůj lajk stránce Muzea medoviny na FB.

Těšíme se na shledanou a věříme, že ve čtvrtek dáte medovině přednost:)

s přáním krásného dne