Vážení přátelé dobré medoviny,

za pár minut se přesouvám na malostranský Újezd, kde se až do neděle koná Veletrh zdravého životního stylu. Přestože je tentokrát věnovaný hlavně konopí, byli jsme pozváni, ať přivezeme výběr nejlepších a "nejzdravějších" medovin z naší nabídky. Představíme na něm proto převážně medoviny vyráběné za studena od českých a moravských malovýrobců. Dnešní degustační set vypadá takto:
  1. Rodinná firma Pleva – Akátová medovina *
  2. Naturel – Medovina Dzierzon *
  3. Slanařovi – Luženská medovina (vánoční) *
  4. SVIL – Medovina z Podhradí (skořicová) *
  5. Josef Gabriel – Medovina bylinná (světlá) *
  6. Beramed (SK) – Tekovská medovina
  7. Včelia Farma Zajíček (SK) – Záhorácká medovina
  8. a ohřívanou medovinu Tomka :-)

Od pátku do neděle mezi 10 a 18h se na vás těšíme. Navíc v 11:00, 13:00, 15:00 a 17:00 pro vás povedeme krátkou řízenou degustaci nabízených vzorků medovin. Tak se stavte. Vstupné je symbolické.

Adventní neděle na Jiřáku

Následující 3 adventní neděle (6., 13, a 20.12.) se s naším stánkem chystáme také na Jiřího z Poděbrad. Přijďte ochutnat další desítku druhů a nakoupit dárkové medoviny na vánoce.

Muzea medoviny bude mít vlastní prostory!

A nejlepší zpráva na konec!! :-) Po Novém roce otevřeme konečně vlastní a nové prostory Muzea medoviny. Budou se nacházet přibližně 222 kroků od dosavadní lokace v Myslíkové ulici. Tuto radostnou zprávu vám v dalších týdnech upřesníme. Můžete zatím sledovat novinky například na naší Facebookové stránce.

Mějte báječné dny! ..a zakončete je třeba sklenkou dobré medoviny!

zdraví

zakladatel Muzea medoviny