V začátkem ledna jsem na crowdfundingovém portálu hitihit spustil veřejnou sbírku, která měla pomoct otevřít jedinečné prostory o medovině, které by skloubily její historii a současnost - vytvořit expozici a prodejnu s ochutnávkovým prostorem. Kampaň běží již 40 dnů a přispělo nám cca 50 lidí. Bohužel se podařilo zatím vybrat jen zlomek cílové částky.

Projektu se věnuji více než 3 roky a nemůže fungovat bez vlastních prostor. Veškerá dočasná řešení se ukázala jako nevhodná. Proto bylo otevření samostatných prostor nutností k dalšímu pokračování projektu. Muzeum bez prostor přeci nejde.

Pokud chcete, aby u nás jako mezi prvními na světě vzniklo Muzeum medoviny podle navrženého konceptu, PŘISPĚJTE PROSÍM JEŠTĚ DNES!

SDÍLEJTE!

Jako odměnu za váš příspěvek získáte vouchery na:

• speciální ochutnávky
  • míchané drinky s medovinou
  • exkurzi do medovinařství
  • archivní edice medovin
  • anebo si můžete v našich prostorách uspořádat soukromou či firemní akci s degustací

Pokud se nepodaří částku vybrat, čekají mě těžké chvíle hledání finančních prostředků jinde a muzeum se prozatím neotevře. Situace je o to komplikovanejší, že prostory již mám pronajaté a probíhají úpravy interiérů nutných pro schválení provozu Muzea. Dálší práce a vybavení interiérů a prodejny se ale bude muset nejspíš zastavit.

Ikdyž zbývá posledních 5 dní, věřím, že vám záleží na propagaci a prezentaci našich českých tradic a podpoře poctivých malo výrobců medoviny. Věřím, že vás láká ochutnat desítky až stovky druhů medovin a budete rádi, když v Praze vznikne místo, kde budete moct na jednom místě každý den po celý rok:

• ochutnat a nakoupit ty nejlepší medoviny
  • nakoupit zdravé medy z čisté přírody od poctivých českých včelařů
  • ochutnat medové nápoje, které vám jinde nenamíchají
  • nakoupit další medové výrobky - medové pomazánky, propolisové masti, tinktury, medovou kosmetiku a mnohé další zdravé výrobky z medu
PŘISPĚJTE! SDÍLEJTE!

Děkuji a přeji pěkné dny

zakladatel Muzea medoviny