Téměř půl roku hledání vhodných prostor, několik měsíců příprav projektu a vyřizování formalit, 4 měsíce nákladné rekonstrukce prostor a 2 měsíce vybavování interiéru. Ale nyní je konečně hotovo!:)

Přes 20 druhů tradičních medovin, desítku medů přímo od včelařů můžete každý den ochutnat. Přes 60 druhů medovin můžete přímo zakoupit, přes 20 druhů medů a dalších včelích produktů, ale i kosmetiky. Vše od prověřených včelařů a výrobců.

Jak se k nám dostanete a kdy?

Sídlíme v ulici Na Zderaze 14 na Praze 2. Většina z vás asi tuto ulici nezná, ale když vám řeknu, že na druhém konci stojí u Resslovy ulice kostel Cyrila a Metoděje, kde se po atentátu na Heydricha ukrývali parašutisté, tak už možná začnete tušit, kde jsme. Pokud půjdete od Mánesa Myslíkovou ulicí vzhůru, zahnete 2. ulicí doprava a hned nás uvidíte. Na fasádě máme nápis "Muzeum medoviny - prodejna". Spojení je ideální městkou dopravou. Možná se vám tu podaří zaparkovat, ale už neodjedete. Ledaže máte velmi dobré známé u policie:-) Vlastně stejně daleko to máte, když přijdete na tyto zastávky:

• Myslíkova - tram 14
  • od metra či tramvaje na Karlově náměstí (též tram Novoměstská radnice)
  • z Jiráskova nábřeží - tram 14, 17 a bus 176
  • o něco dále od metra Národní třída (výstup výtahem) anebo ze zastávky tramvaje v Lazarské - 3, 9, 14, 24

Na větší degustaci se objednejte

Během dne i večer můžete přijít ochutnávat medy a medoviny, které zrovna máme v nabídce. Pokud chcete ochutnat vámi zvolené medoviny, zajistit si řízenou degustaci, rezervujete si termín.

A na závěr přikládám první fotky z našich prostor a těším se na vás!