Celý tento rok budeme postupně představovat a hodnotit medoviny od našich sousedů. Kromě slovenských medovin, které máme ve stálé nabídce, jsme tu již měli několikrát ochutnávku německých medovin.

Již za 2 týdny budete mít poprvé příležitost proniknout do intenzívních vůní a chutí tradičních polských medovin.

Tak schválně, zda-li víte, co je półtorak, dwójniak, trójniak nebo czwórniak..? Která z těchto medovin je nejcennější, která zrála nejdéle, kde bylo na výrobu použito nejvíce medu.. ? Jaké oblíbené druhy polských medovin najdete v české a slovenské produkci jen zřídkakdy?

Kromě výběru z dvacítky různých druhů medovin, budete moct ochutnat i několik druhových polských medů - lipový, pampeliškový, pohankový, májový, lesní, medovicový z jehličnatých lesů atd.

Oficiální zahájení akce proběhne v 17:00 ve středu 8.2. 2017, od čtvrtka do soboty pak můžete přijít vždy od 14 do 19 hodin.

Při rezervaci předem na webu je cena za ochutnávku 90 Kč (bez rezervace 150Kč)

Více informací najdete na stránce akce Týden polské medoviny. Můžete sledovat i náš Facebook: FB Týden polské medoviny.

Úprava otevírací doby

Museli jsme otevírací dobu uzpůsobit našich možnostem a vašemu očekávání. Nyní máme otevřeno od úterý do pátku 14-19h. O sobotách jen vybrané dny, kdy budou probíhat degustace. Termíny budou vždy v předstihu na webu. Cca 2x do měsíce.

Ochutnávka zdarma

Pro současné členy Klubu přátel Muzea medoviny, ale i nové zájemce o medovinu, kteří by s námi chtěli být ve větším kontaktu, jsme na 1. února od 18 hodin připravili další Ochutnávku domácích medovin a medovinových novinek.

Výhodný nákup medů - buďte zdraví v této tuhé zimě

Při nákupu jakékoliv medoviny získáte 10% slevu na nákup medů. Platí nyní do konce února. Současně jsme pro vás na prodejně nachystali i některé cenově výhodné medové balíčky. Členové Klubu přátel Muzea medoviny mají při nákupu na prodejně slevu 5%, na medovinu týdne 10%.

Budeme rádi za sdílení článků a FB stránky, děkujeme za podporu nás a kvalitní tradiční české medoviny a poctivých včelařů!

Těšíme na vaši návštěvu a budeme rádi, když se zastavíte, třeba jen na kalíšek horké medoviny, která rozhodně zahřeje.

Přeji Vám pěkné dny

Za tým Muzea medoviny