JAPŮ
Chytrá kaše - višně

9801 (OSTATNÍ)

Bezlepková CHYTRÁ KAŠE na zalití. VIŠNĚ + Mandle + Perníček

Envirostyl s.r.o.
1,00 kg

Fotografie

Podrobnosti

1kg/1000g CHYTRÉ KAŠE to je 16+ porcí, které jen zalijete horkou vodou nebo mlékem a za pár minut máte perfektní snídani bez chemie, lepku a hory cukru!

PROČ CHYTRÁ KAŠE?

Základ tvoří bezlepková pohanka s čirokem, které jsou úžasné díky svým nutričním vlastnostem a lehké stravitelnosti. Ostatní ingredience jsou pečlivě nakombinované, aby uspokojily nejen Vaše chutě, ale udělaly dobře i Vašemu tělu.

BE SMART = jezte CHYTROU KAŠI! Zahoďte rohlíky! Pořádná snídaně bez buchet a bílé mouky!

ZAHOĎTE ROHLÍKY!

S JAPŮ rádi, snadno a rychle zapomenete na prázdné kalorie, hory cukru a podobné nesmysly. CHYTRÁ KAŠE je ze skvělých složek, které zaženou hlad a rozzáří Vám každé šedé ráno lahodnými chutěmi a kořením.

PŘÍPRAVA

Na jednu porci dejte 4 polévkové lžíce směsi do misky, zalijte vařící vodou nebo rostlinným mlékem, zamíchejte a nechte odstát. Během pár minut máte připravenou bohatou výživnou snídani nebo svačinu, která dodá energii a radost do celého dne! (Doporučujeme směs nevařit a nejíst suchou)

PROMYŠLENÉ SLOŽENÍ

Pohankové vločky, višně (17%), slunečnicová semínka, čirok, rozinky, mandle plátky (5%), kustovnice čínská (goji), sezam, kurkuma, perníkové koření (1%), pepř černý a radost do nového dne!

Stručně o výrobci

Mladá značka fungující na trhu od roku 2015, které není lhostejné, jak se lidé stravují. Proto si razíme vlastní cestu v segmentu zdravého rychlého občerstvení.

Podrobnosti o výrobci: Envirostyl s.r.o.

Jak poznat poctivou medovinu? Na co si dát pozor?

Požadavek se odesílá na server. Vyčkejte...