JANKAR PROFI, s.r.o.
Medovinka Dr. Bojda Bylinková

2902 (MEDOVINA)

Hořko-sladká chuť originální, bylinkové a za studena vyráběné medoviny výjimečně vhodná ke zklidnění zažívání jako digestivum.

medovina
bylinná
0,50 l
13,5 %
studený proces

Podrobnosti

Více než 1 milión květů musely včely navštívit, aby vznikla tato láhev čistého přírodního medového vína s výjimečnou medově bylinkovou chutí a vůní. Medovinka je vyráběná z nejlepších druhů českých medů spec. technologií řízeného kvašení bez tepelných zátěží, takže si med uchovává své přirozené léčivé účinky.  Obsahuje vitamíny, minerální látky, enzymy, propolis a výtažky z bylin, které ve spojení s medovým vínem vytváří chuťový unikát, jenž je ceněn pro svou vyváženou sladko-hořkou chuť. Tento nápoj lze s úspěchem použít i na zklidnění trávícího traktu jako digestivum nebo jako součást míchaných nápojů a koktejlů.

Složení: voda, včelí med, směs bylin, propolis.

Produkt neobsahuje syntetická barviva, příchutě, konzervanty, chuťové modifikátory či aromaty. Není dolihován, je bez přídavků řepného cukru.

Výrobce je držitelem  hlavní veletržní ceny "Zlatá Salima" za výrobu medových vín. Jedná se o jednu z nejprestižnějších cen udělovaných ve střední Evropě v oblasti potravinářství.

Stručně o výrobci

Včelařství a výrobce medovin a sirupů značky Dr.Bojda. Medy pochází s oblasti kolem Čeladné, výroba medoviny je umístěna v Hulíně.

Podrobnosti o výrobci: JANKAR PROFI, s.r.o.

Jak poznat poctivou medovinu? Na co si dát pozor?

Požadavek se odesílá na server. Vyčkejte...