Řízená degustace medovin pro 4 osoby

0044 (DÁRKOVÝ POUKAZ)

Dárkový voucher na večerní degustaci medovin pro 4 osoby.

Věnujte krásný dárek. Dejte vašim blízkým jedinečnou příležitost prozkoumat nejrůznější rozmanité chutě tradičních medovin.

Muzeum medoviny se specializuje na medoviny vyráběné tradičním způsobem, bez náhražek. Každá medovina má svůj příběh, kterým vám budeme vyprávět. Medovina je nejstarší alkoholický nápoj a tradiční nápoj Slovanů.

Během večera ochutnáte 10 vzorků medovin, dozvíte se o historii a výrobě medoviny, prozkoumáte rozličné druhy medoviny - přírodní, kořeněné, bylinkové, od sušších po ty nejsladší. Degustaci zakončíme speciální a archívní medovinou. Naučíte se poznat poctivou medovinu. Rozpustíme mnohé rozšířené mýty o medovině.

V ceně je dále:
  • občerstvení - chléb, sýrový talíř
  • ochutnávka až 10 druhových medů a dalších medových pochoutek
Délka degustace: 1,5 hodiny

Začátky degustací většinou v 18:00

Termíny si majitel poukazu následně vybere z volných termínů zveřejněných na webu v sekci Degustace.

V případě zrušení vybraného termínu méně než 48 hodin předem, je účtováno storno ve výši 25% z celkové ceny.
  • Cena v e-shopu: 1890 Kč