Řízená degustace medovin pro dva + balíček

0043 (DÁRKOVÝ POUKAZ)

Dárkový poukaz na degustaci medovin pro dva (10+1 vzorek a medový balíček jako dárek)

Věnujte krásný dárek. Dejte vašim blízkým jedinečnou příležitost prozkoumat nejrůznější rozmanité chutě tradičních medovin.

Muzeum medoviny se specializuje na medoviny vyráběné tradičním způsobem, bez náhražek. Každá medovina má svůj příběh, kterým vám budeme vyprávět. Medovina je nejstarší alkoholický nápoj a tradiční nápoj Slovanů.

Během večera ochutnáte 10 vzorků medovin, dozvíte se o historii a výrobě medoviny, prozkoumáte rozličné druhy medoviny - přírodní, kořeněné, bylinkové, od sušších po ty nejsladší. Degustaci zakončíme speciální a archívní medovinou. Naučíte se poznat poctivou medovinu. Rozpustíme mnohé rozšířené mýty o medovině.

V ceně je dále:
  • občerstvení - chléb, sýrový talíř
  • ochutnávka 1 archívní medoviny navíc
  • ochutnávka až 10 druhových medů a dalších medových pochoutek
  • pěkný dárkový balíček s medovinou, medem
Délka degustace: 1,5 hodiny pro 2 osoby

Začátky degustací vždy v 18:00

Termíny si majitel poukazu následně vybere z volných termínů zveřejněných na webu.
  • Cena v e-shopu: 1590 Kč