Řízená degustace medovin pro skupinu

0045 (DÁRKOVÝ POUKAZ)

Dárkový voucher na večerní degustaci medovin pro skupinu 10 osob.

Věnujte krásný dárek. Dejte vašim blízkým jedinečnou příležitost prozkoumat nejrůznější rozmanité chutě tradičních medovin.

Muzeum medoviny se specializuje na medoviny vyráběné tradičním způsobem, bez náhražek. Každá medovina má svůj příběh, kterým vám budeme vyprávět. Medovina je nejstarší alkoholický nápoj a tradiční nápoj Slovanů.

Během večera ochutnáte 10 vzorků medovin, dozvíte se o historii a výrobě medoviny, prozkoumáte rozličné druhy medoviny - přírodní, kořeněné, bylinkové, od sušších po ty nejsladší. Degustaci zakončíme speciální a archívní medovinou. Naučíte se poznat poctivou medovinu. Rozpustíme mnohé rozšířené mýty o medovině.

V ceně je dále:
  • občerstvení - chléb, sýrový talíř
  • ochutnávka až 10 druhových medů a dalších medových pochoutek
Délka degustace: 1,5-2 hodiny

Začátky degustací dle dohody - běžně od 18:00. Nejpozději od 20h.

Někdo vám na poslední chvíli onemocní? V případě menšího počtu osob (minimálně však 8) je možné za každou chybějící osobu využít voucher 300 Kč k nákupu medovin.

Termíny si majitel poukazu vybere z volných termínů zveřejněných na webu v sekci Degustace anebo si domluví vlastní termíny - kontakty.

V případě zrušení vybraného termínu méně než 48 hodin předem, je účtováno storno ve výši 20% z celkové ceny.
  • Cena v e-shopu: 4490 Kč