Velkoobchodní ceny platné od 1.5.2021 se vztahují téměř na celý náš sortiment medovin, medů a kosmetiky. Při nákupu medovin po kartonech získáte ceny ještě o něco výhodnější.

Registrace do velkoobchodu

• pokud již registraci u nás v e-shopu máte, kontaktujte nás a VO ceník vám nastavíme pro váš stávající účet
  • proveďte registraci v e-shopu na https://eshop.medovinarna.cz/registrace/ a zvolte možnost Velkoobchodní odběratel
  • registrace bude schválena v nejbližší době (v případě, že spěcháte s objednáním, volejte na kontaktní telefon)

Podmínky velkoobchodních cen

• prodej na IČ (právnická nebo fyzická osoba podnikatele)
  • minimální objednávka 3.000,- Kč
  • v ceně není zahrnuta doprava (připočítá se dle váhy) - využíváme službu Messenger
  • osobní odběr zdarma
  • není možná platba na dobírku
  • platba na fakturu se splatností nebo zálohová faktura dle individuální dohody

Medovina do 15% vč. je tiché víno

• medovina je z pohledu zákona o spotřební dani zahrnuta pod tichá vína a tak je daňově uznatelným nákladem
  • ale šumivá medovina nebo medovina s obsahem alkoholu nad 15% (typicky polské medoviny dwójniak a poltorak) již spadá do jiné kategorie (šumivé víno nebo meziprodukty)
  • cena jedné lahve nesmí překročit částku 500,- Kč bez DPH
  • lahev medoviny musí být označena logem společnosti, což umíme zařídit
Rádi vám poradíme s nákupem dárkových medovin.

O nastavení VO zákaznického profilu požádejte na info@muzeummedoviny.cz

Těším se na další spolupráci s Vámi. Věřím, že Vaši klienti nebo zaměstnanci budou potěšeni poctivou medovinou z naší nabídky.

jednatel
Muzeum medoviny s.r.o.