7.9. 18:00

Řízená degustace tradičních medovin

Zveme Vás na degustační večer v našich nových prostorech, kde ochutnáte ty nejlepší tradičně vyráběné medoviny.

Ochutnávka
Na Zderaze 14, Praha 2
čtvrtek 7.září 2017 18:00

Pozvánka

Během každé řízené ochutnávky se ve 2 hodinách dozvíte vše důležité a zajímavé o historii a výrobě medoviny, obohatíte se o jedinečný zážitek spojený s ochutnávkou mnoha různých vzorků medovin. Naučíte se, jak poznat poctivou medovinu.

Program degustace

• úvodní seznámení se včelařstvím, získáváním medu a druhy medu + ochutnávka jednodruhových medů
  • výklad o historii a výrobě medoviny; seznámení se sortimentem medovin v ČR a SR, příp. i ve světě.
  • jak poznat poctivou medovinu v obchodě, na trhu.
  • jak vybrat nejlahodnější dárek pro své blízké, přátele, obchodní partnery
  • ochutnávka 10 nejzajímavějších druhů medoviny

Účastník se obohatí o nové informace, odnese si skvělý autentický zážitek, protože ochutná rozmanité vzorky medovin, na které jinde běžně nenarazí. Po skončení ochutnávky je možné medoviny přímo nakoupit.

Všechny medoviny prezentované Muzeem medoviny jsou vyráběné tradičními postupy bez doslazování cukrem, dolihování. Surovinami pro výrobu jsou pouze voda, med a přírodní ingredience - koření, byliny, ovocné šťávy. Muzeum medoviny propaguje výrobce tradičních medovin, které jsou naším regionálním bohatstvím.

Ochutnávka medovin možná také i vám změní názor na medovinu a zařadíte ji častěji na seznam oblíbených nápojů i během léta.

Cena degustace: 490Kč za 10 vzorků. Součástí ceny je i občerstvení v podobě sýrových talířů a pečiva.

Na tuto degustaci je nutné se předem přihlásit! Kapacita je omezená.