V lednu jsme spustili crowdfundingovou kampaň na portále hithit, ale nedosáhli jsme cílové částky. K dokončení prodejních prostor aktuálně chybí přes 300.000,-Kč, k dokončení zadní části prostor s expozicí dalších cca 100.000,- Kč. Finanční prostředky budeme shánět jinou cestou. Je možné, že kampaň spustíme znovu na jiném portálu a v jiné podobě. Rozhodně musíme výrazně zapracovat na atraktivnosti kampaně, vizuální prezentaci, na výrazně poutavějším a kvalitnějším videu, které budou lidé rádi sdílet. Také se musíme důsledněji soustředit na cílové skupiny projektu.

Děkuji všem z vás, kteří jste kampaň jakkoliv podpořili a budu rád, pokud ji podpoříte znovu. Každopádně peníze budou v nejbližších dnech poslány z portálu Hithit zpět.

Pokud nám chcete na Muzeum medoviny poslat příspěvek mimo kampaň, zajistit si nabízenou odměnu, nebo jakkoliv pomoct s realizací projektu, napište na sbirka@muzeummedoviny.cz